Skip to main content
GLN Numarası

GLN Numarası Ücretleri

GLN Numarası Ücretleri (GLN Numarası Harç Ücretlerini Kapsamaktadır);

GLN NUMARASI ÜCRETLERİ (12 Basamaklı Numara)

Cirosu’ 100 Bin TL altında olan ve Yeni Kurulan Firmalar -12 Basamaklı 1 Çeşit Ürün : 1.344 TL Harç Ücreti

Cirosu’ 100 Bin ve Üstü olanlar – 12 Basamaklı 1 Çeşit Ürün : 1.848 TL Harç Ücreti

2023 GLN Numarası Ücretleri (Küresel Lokasyon Numarası) Nelerdir?

Markanıza ait GLN Numarası (Küresel Lokasyon Numarası) alırken ödeyeceğiniz GLN Numarası Ücreti firmanızın son dönem yıllık cirosuna ve Barkod Numarası adet/çeşit sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu Ödenecek Harç Ücretleri tarafımızca değil “Barkod Kurumu” tarafından bu bilgiler dahilinde belirlenmektedir.

GLN Numarası Ücretleri

GLN Numarası Ücretleri, Barkod müracaatınız yapıldıktan ve ön başvurunuz onaylandıktan sonra Barkod Kurumuna ödenmektedir. GLN Numaranız alındıktan sonra, her yıl “GS1 Türkiye ” tarafından belirlenen “Yıllık GLN Numarası Üyelik Yenileme Ücreti (Sistem Kullanım Bedelleri)” yatırılmaktadır. Bu yıllık ücret firmamız tarafından değil “GS1 Kurumu” tarafından sizlere yasal mailleriniz üzerinden bildirilmektedir.

gs1 2023 kullanım ücretleri

GLN Numarası başvuru işlemleriniz ile ilgili yapılacak yanlış bir işlem sizler için ekstra masraf ve zaman kaybı olacaktır, bu nedenle uzman bir danışmandan bilgi alarak başvuru yapmanızda fayda olacaktır. Barkodexpress uzman danışmanlarımızı arayarak ücretsiz ön bilgi edinebilirsiniz 🙂