Skip to main content

Barkod Nereden Alınır? Sorunuza cevap olarak Barkod Kodu ve GTIN Numarası ile ürünlerinizi, bölgelerinizi, lojistik, stok yönetiminizi, taşınmazlarınızı ve dokümanlarınızı dünya genelinde firmanıza ve ürününüze özel olarak numaralandırırsınız. Barkod ve GTIN Numarası Türkiye’de, GS1 Türkiye Sistemi tarafından Firmanıza özel olarak verilmektedir. (Türkiye’de GS1 Numarası almak için tıklayınız.)

Barkod Nereden ve Nasıl Alınır? Üye olmak için gerekli başvuru belgeleri ve ücret bilgilerini tarafımızla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.  Barkod Sistemine geçilmesinde ilk adım GS1 firma öneki alınması zorunluluğudur. GS1 Barkod Sistemi ile firmanıza özel tahsis edilen “firma öneki”, ürünleriniz için belirlediğiniz “Ürün Barkod ve GTIN Numarası” ve sistem tarafından hesaplanan “kontrol basamağının birleşimiyle her yeni ürün çeşidi için ayrı ayrı olarak yeni bir GTIN Numarası oluşturulur.

barkod numarası
Barkod Nereden Alınır?

GS1 Sistem Başvurunuz tarafımızca en hızlı şekilde tamamlanarak Barkod Numaralarınız teslim edilmektedir, sistem üzerinden GTIN Numarası oluşturma ile ilgili süreçte tarafımızca ücretsiz olarak destek verilmektedir. Bize ulaşmak için buraya tıklayarak danışmanlarımızdan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.